Back to top

Levelezőlista

Mivel a Szent Anna plébánia előző levelezőlistája tönkrement, 2012 augusztusától levelezőlistánk új helyen működik. Sajnos az előző címjegyzék tartalma is elveszett, ezért lehetséges, hogy vannak olyanok, akik akik rajta volta az előző listán, de még nem szerepelnek az újon.

  • A levelezőlistára a következő címen lehet írni: felsovizivaros(kukac)googlegroups.com. A lista tagjai közül (a listára fölvett címekről) bárki írhat levelet a lista minden tagjának, más címekről a listára címzett levelek pedig az adminisztrátorhoz jutnak, és az ő jóváhagyásától függ, hogy eljutnak-e mindenkihez.
  • A föliratkozást kérje elektronikus levélben az adminisztrátortól, vagy aki rendelkezik Google fiókkal, maga is megteheti. További információk és föliratkozás: https://groups.google.com/d/forum/felsovizivaros.
  • Adminisztrátor: Koltai András (koltai.andras[contra]piarista.hu).

Följegyés

A régi lista címe (2012 júniusáig): https://lists.piar.hu/cgi-bin/mailman/listinfo/szentanna.