A SZENT ANNA TEMPLOM ÚJ JEHMLICH, SZENTÉLY-ORGONÁJA
Templomunk orgonaművésze, Balasi Barnabás 2026-ban Jehmlich-szentélyorgonát adományoz a templom számára. Templomunk nagyorgonája mellett, ez lesz a második Jehmlich-orgona hazánkban, mely római katolikus templomban szolgál és egyben az ország 7.Jehmlich orgonája. A Jehmlich orgonaépítő dinasztia, G. Silbermann, J.S. Bach orgonaépítőjének leszármazottaiból alapított orgonaüzem. Büszkék vagyunk arra, hogy Magyarországon mi képviselhetjük a gyár munkáit és hangzásait.
További információ az érkező hangszerről: https://sites.google.com/site/zeneinaptar/home/jehmlich-orgonacsoda

