Hírolvasó
Nagyböjti lelkinapot tartottak Temesváron az egyházi szolgálatra készülő híveknek
A hamvazószerdát követő első szombaton, február 21-én nagyböjti lelkinapot tartottak a temesvári egyházmegyei ifjúsági központban mindazon hívek számára, akik akolitusi, lektori, előimádkozói, csoportanimátori és más szolgálatokra készülnek a Temesvári Római Katolikus Püspökség Felnőttpasztorációs Irodája által szervezett képzéseken.
Kategóriák: Katolikus egyházi hírek
