Országúti ferences plébánia

Országúti Ferences Plébánia
Frissítve: 1 óra 12 perc

Az iroda nyári nyitva tartása

2017, június 27 - 10:55de

Augusztus 20-ig hétfőn és szerdán 17.00-től 19.00 óráig, kedden és csütörtökön 8.30-tól 11.00 óráig tartunk nyitva. Augusztus 21-től ismét a szokott, évközi (“téli”) rend szerint működik az iroda.

Temetést sürgős esetben a Katolikus Temetőlelkészségen is lehet intézni:

Emailt írhat az “iroda(kukac)temetolelkeszseg.hu” címre

Telefon: (06 1) 709-9999
Fax: (06 1) 709-9000

Temetőlelkész: dr. Szederkényi Károly c. prépost, esperes
Postacím: 1112 Budapest, Gazdagréti út 14.

Vedd Együtt! Termelői vásár!

2017, június 13 - 1:07du

https://veddegyutt.hu VeddEgyütt! – Közösségben. Tudatosan. Hazait.

Termelői Vásár
Online rendelési lehetőség – Ma estétől holnap estig!Ismét megrendezésre kerül a VeddEgyütt! Jótékonysági Termelői Vásár, ahol közvetlenül a termelőktől lehet vásárolni jó minőségű, hazai termékeket, és ahol a vásárlásainkkal jótékonykodhatunk is. Most málna és piros ribizli akció Nógrádból kerül megszervezésre.

Rendelések átvételének ideje: 2017.07.06. (csütörtök)
Rendelési időszak vége: 2017.07.05. (szerda este)
Átvételi pontok és idők:
  • 17:00-17:30 Országúti Ferencesek Tamás Alajos parkoló, Rómer Flóris u. 4.
  • 18:30-19:00 Biatorbágy Pátyi utca 18.
Támogatás (forgalom 5%-a): Helyi közösség által meghatározott célra

Rendelés a VeddEgyütt! közösségi vásáros portálon.

Minden vásárlónknak, aki igényfelmérést adott le honlapunkon -5% kedvezményt adunk a vételárból!

Rendelés és részletek

Az időjárási viszontagságok miatt a leszedhető gyümölcs mennyisége csökkenhet, ezért előfordulhat, hogy a rendelt mennyiség helyett valamivel kevesebb érkezik. Kérjük szóljon az ismerőseinek is!

Elsőosztályú málna. Frissen fogyasztásra, feldolgozáshoz, befőzéshez remek!

————————————————————————-

Piros ribizli, géppel szedett, másodosztályú termék. Feldolgozásra ajánljuk szörpök lekvárok készítéséhez!

A vásár csak előrendeléses alapon működik, a helyszínen NEM lehet vásárolni.

A rendelés specialitása, hogy közösségi vásárként kerül meghirdetésre, azaz számítunk arra, hogy összejön akkora rendelési mennyiség, amiért a termelőknek megéri helybe hozniuk a termékeiket. Cserébe viszont a termelők jó áron kínálják a termékeiket és nem számítanak fel kiszállítási költséget.

rendelések összértékének termelőnként el kell érnie egy minimális értéket. Nem egy-egy embernek kell ennyit rendelnie, az összes vásárló összes rendelésének kell elérnie ezt a szintet minden egyes termelő esetén ahhoz, hogy a rendelések kiszállításra kerüljenek.

Minden elfogadott és teljesíthető rendelésről a rendelési időszak lezárulta után visszaigazolást küldünk.

Köszönettel,

A Termelők A Támogatottak   Szatmáriné Stark Júlia, vásárszervező, Országúti Ferencesek

Hadnagy-Breier Ágnes, vásárszervező, Biatorbágy

Polgár Balázs, vásárszervező