Karácsony a Szent Anna templomban, 2021

December 23-án, csütörtökön a 17 órai szentmise után. kb 18 órától készítjük el a Szent Anna templom karácsonyi díszítését. Kérjük kedves testvéreink segítségét, mert a templomdíszítés igen nagy munka.

December 24-én, pénteken reggel 6:30-kor tartjuk az utolsó roráte szentmisét.

December 24-én, pénteken délután 15 órától lesz a hittanos gyerekek pásztorjátéka, amelyre minden hittanos gyereket szüleivel együtt szeretettel várunk. Aznap 17 órakor már nem lesz szentmise.

December 25-én 0:00 órától lesz a hagyományos éjféli mise a Szent Anna templomban. Előtte egy órával (december 24-én 11 órakor) nyitjuk a templomot, és orgonamuzsikát hallgathatunk.

December 25-én, karácsony első napján vasárnapi miserendet tartunk, tehát 7:30, 9:00, 11:00 és 18 órakor lesz ünnepi szentmise. A 9 órai "pásztorok miséje" szentmise lesz hittanos gyermekeink ünnepi szentmiséje, amelyen hagyományos módon  játékszentelést tartunk.

Karácsony második napján, december 26-én, egyben Szent Család vasárnapján ugyankcsak ünnepi miserendet tartunk.