hirdetés

Karácsony a Szent Anna templomban, 2021

December 23-án, csütörtökön a 17 órai szentmise után. kb 18 órától készítjük el a Szent Anna templom karácsonyi díszítését. Kérjük kedves testvéreink segítségét, mert a templomdíszítés igen nagy munka.

December 24-én, pénteken reggel 6:30-kor tartjuk az utolsó roráte szentmisét.

December 24-én, pénteken délután 15 órától lesz a hittanos gyerekek pásztorjátéka, amelyre minden hittanos gyereket szüleivel együtt szeretettel várunk. Aznap 17 órakor már nem lesz szentmise.

A Szent Anna templom nagyheti programja 2018

Virágvasárnap

Március 24. szombat

18.00 Énekes,-előesti szentmise