Back to top

Hirdetések (2010. szept. 5.)

2010. szeptember 4-én, szombaton du. 4 órakor nyugdíjas összejövetelt tartunk a plébánia dísztermében.

Szeptember 5-én vasárnap a 9 órai szentmise keretében tartjuk hittanos gyermekeink tanévnyitó szentmiséjét, a Veni Sancte-t, Szeretettel várjuk plébániánk hittanosait, a régieket és újakat egyaránt.

Szintén vasárnap az este 6 órai szentmise ifjúsági, taizéi énekes mise lesz.

A hitoktatás plébániánkon szeptember 13-val fog kezdődni. Ekkor térünk át a téli misézési rendre, tehát az esti szentmisék 13-tól fognak ismét 5 órakor kezdődni.

Szeptember 6-én, hétfőn este 8 órakor jótékonysági színházi előadásra kerül sor a Trafóban (Bp., IX. Liliom utca 41.) a Ferences Rend fönntartásában máködő Autista Segítő Központ számára. A Nemsenkilény című darab autista szerzők írásain keresztól mutatja be egy autista mindennpjait, életét, gondolatait. Jegyek 2500 Ft-os áron kaphatók a ferencesek Margit körúti és Pasaréti portáján, valamint a pesti ferences templom (Ferenciek tere) sekrestyéjében. A ferences testvérek a támogatókért külön is imádkoznak a szentkúti kegyhelyen szerdánként a fél 8-as szentmisében. Jegyek kaphatók továbbá a Szent Anna templom sekrestyéjében is.