Back to top

Szent Anna búcsú 2019

2019. július 26-án, pénteken, Szent Anna ünnepnapján, este 18 órakor énekes szentmise. Bemutatja Jánosa Domokos plébános és az esztergomi szeminárium 1976-ban pappá szentelt növendékei.

2019. július 28-án, vasárnap 11 órakor ünnepi búcsúi szentmise. Bemutatja és szentbeszédet mond Lindmayer Miklós újmisés. Felhangzik Jacques-Nicolas Lemmens (1823–1881) Messe en sol mineur pour trois voix d'hommes című miséje és Ave verum című motettája, Kalla-Lukács Péter (tenor), Marosi András (bariton), Tapodi Attila (basszus) és a Szent Anna templom énekesei előadásában, Balasi Barnabás vezetésével.

2019. július 28-án, vasárnap 19 órakor Lobmayer Ilona ünnepi orgonahangversenye. Műsoron  Johann Sebastian Bach, Matthias Weckmann, Liszt Ferenc, Bartók Béla valamint dán és norvég szerzők művei. A belépés díjtalan. További információk: https://sites.google.com/site/zeneinaptar/home/hangversenyek/lobmayerilo...