Back to top

Kolping családok találkozója

A plébániánkkon működő Vízivárosi Kolping Család Egyesület 2012. szeptember 10-én, hétfőn este körzeti találkozót szervez a Magyar Kolping Szövetség Északi körzetébe tartozó (budapesti és pest megyei) 28 Kolping család részére. A találkozó célja, hogy a szövetség országos prézese, Kövesi Ferenc atya megismerkedhessen az Északi Körzet Kolping Családjainak működésével, életével, jövőbeni céljaival.

A találkozó programja:

  • 17:15 A Kolping családok képviselőinek fogadása a plébánia első emeleti hittantermében (Aranyhal u. 1.)
  • 17:30 A Szent Anna templom és a lorettói kápolna bemutatása (Koltai András, Szent Anna templom, bejárat a Batthyány tér felől)
  • 18:00 Ünnepi szentmise (bemutatja melyet Kövesi Ferenc országos prézes), a Kolping zászlók ünnepélyes felszentelése
  • 19:00 A Kolping családok bemutatkozása, tanácskozás és agapé (plébánia első emeleti hittanterme és díszterme)