Budai Egyházközségek Farsangi Bálja 2012 (hirdetés)

A Budai Egyházközségek Farsangi Bálja 2012. február 18-án szombaton 19 órától kezdődik, új helyszínen, a MOM Kulturális Központban (1124 Budapest, Csörsz utca 18.. A bál fővédnökei Dr. Erdő Péter bíboros, esztergomi érsek és Tarlós István főpolgármester, díszvendége a Magyar Katolikus Rádió lesz. Belépők kaphatók a felsővízivárosi Szent Anna plébánián (I., Batthyány tér 7.), a városmajori Jézus Szíve plébánián (XII., Csaba utca 5., a nagytemplom oldalában) és a szentimrevárosi ciszterci plébánián (XI., Himfy u. 9.). A belépő ára 3500 Ft és egy tálca sütemény.

A programból: nyitótánc, össztánc, magyar táncház, (zenél a Szerenád zenekar, a Kabóca együttes és Boromissza Gábor), a Magyar Katolikus Rádió munkatársainak műsora, tombola. Tombolajegyek a helyszínen 200 Ft-os áron válthatók. Megjelenés alkalomhoz illő öltözetben. A résztvevők alsó korhatára 14 év.