Back to top

Ádventi fotókiállítás

Az elmúlt évhez hasonlóan idén is megrendezésre kerül templomunk galériájában „Adventi fotókiállításunk”. A Szent Anna templomot más szemszögből bemutató kiállítás zenei oldalunk 2012-es új dekorációs fotóanyagát mutatja be! Minden évben egy-egy fiatal fotóst kérünk föl erre a feladatra. Az elmúlt évben Vendli Áron Bence, az idei évben Kiefer Bálint képeit láthatjuk.

A kiállítást 2011. november 26-án szombaton délután 4 órakor Kanyó Ferenc fotóművész nyitja meg. Helyszíne: templomunk galériája, mely a főbejáratnál, a templom előteréből a gyóntatóhelyiségen keresztül közelíthető meg. A belépés díjtalan!

A kiállítás megtekinthető a további időpontokban: november 27-én és december 4-én vasárnap, a szentmisék alatt, valamint december 1-jén és 2-án 16.30-18.00.