Hirdetések (2021. május 2.)

• Lorettói litánia · Elsőáldozás.

Május hónapban minden hétköznap este, a 6 órai szentmisék után lorettói litániát mondunk a Szent Anna templomban a Boldogságos Szűz Mária tiszteletére.

Kérjük, hogy azok, a gyerekek, akik elsőáldozásra jelentkeztek, és már és online módon vesznek részt a felkészülésben, vasárnaponként jelenjenek meg a szentmisén, mert a misehallgatás is előfeltétele az elsőáldozásnak. A felkészülést a 2021. május 9. utáni héttől személyesen fogjuk folytatni. Mivel  az iskolák alsó tagozatai már megnyíltak, talán addigra plébániai hittanórára is szabad járni. Ha mégsem, akkor az elsőáldozási felkészítést is vasárnap, a 9 órai szentmise után a templomban fogjuk megtartani. Ezért kérjük, hogy azok, akik elsőáldozók szeretnének lenni, legyenek itt a vasárnapi 9 órai diákmisén.