Elhunyt Pálvölgyi Sándorné, Lia néni

Fájdalommal tudatjuk, hogy Pálvölgyi Sándorné Laszota Aurélia (vagy ahogy legtöbben ismertük, Lia néni), aki templomunknak közel három évtizeden át volt sekrestyése, 2020. január 4-én, szombaton elhunyt. Temetése 2020. január 24-én pénteken 15 órakor lesz a Szent Anna templomban

Nem volt könnyű élete. A sztálini Szovjetunióbeli Kárpátaljájáról indult, három gyereket nevelt föl, és meg kellett élnie, hogy lányát felnőtt korában elveszítette. Élete utolsó szakaszában vállalta el a templom sekrestyési feladatait, amelyet önzetlenül, fáradhatatlanul végzett, noha az utolsó években már sokféle testi fájdalom kínozta. A rengeteg újra és újra összehajtogatott, kimosott, kivasalt, rendbe rakott ministráns karing és szoknya, illetve az újból és újból megtisztított gyertyák azonban mindig készen várták a ministránsokat.

Lia néni temetése 2020. január 24-én pénteken 15 órakor lesz a Szent Anna templomban, gyászmise keretében. R. I. P.