gyászjelentés

Elhunyt Fehér Anna nővér

Az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye és a Szent Erzsébetről nevezett Betegápoló Rend mély fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva tudatja hogy Fehér Anna nővér, gyógypedagógus, a látássérültek gondviselője a koronavírus által okozott betegség következében 2021. január 13-án hajnalban hazatért megváltó Urához.

Bolberitz Pál teológus, egyetemi tanár temetése

Bolberitz Pál temetését 2020. november 17-én 15 órától élőben közvetítettük, és a felvétel megtekinthető plébániánk YouTube-csatornáján.

2020. október 25-én elhunyt Dr. Bolberitz Pál teológus, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem egykori professzora, pápai prelátus, apostoli protonotárius, címzetes apát, a Szuverén Máltai Lovagrend tiszteletbeli konventuális káplánja, a Szent István Tudományos Akadémia elnöke, a Magyar Kolping Szövetség örökös tiszteletbeli prézese,

Subscribe to RSS - gyászjelentés