plébániai est

Szent föld – Szent hagyományok – Szent káosz

2023. május 22-én, hétfő este 19 órakor plébániai estet rendezünk a Szent Anna plébánia emeleti dísztermében (1011 Budapest, Aranyhal utca 1.) Szent föld – Szent hagyományok – Szent káosz avagy Hozsannától Allelújáig: Szentföldi zarándoklat címmel Thaler Tamás tart vetített képes előadást. A fényképek Jeruzsálembe, Betlehembe, a Genezáreti-tóhoz, Kafarnaumba, a Tábor-hegyre és Názáretbe kalauzolnak el minket. Az előadás időtartama másfél óra, utána kötetlen beszélgetés lehetséges!

8000 év és egy hét Jordániában

Hosszú szünet után ismét plébániai estet rendezünk. 2023. február 13. hétfő este 19 órakor „8000 év és egy hét Jordániában” címmel címmel Thaler Tamás fényképész tart vetített képes beszámolót, arról, hogy mi látható e kicsiny területen az arabok, bizánciak, rómaiak és a Biblia előtti korok emlékeiből. Helyszín: Szent Anna plébánia emeleti hittanterme (1011 Budapest, Aranyhal utca 1.) Mindenkit szeretettel várunk!

Magyarok Ausztráliában és egyéb assuie (ejtsd: ozzi) szokások

Következő plébániai estünkön Zsidi Sára (plébániánk cserkészvezetője, hittanosa) beszámolójára kerül sor Magyarok Ausztráliában és egyéb assuie (ejtsd: ozzi) szokások címmel.

Idő: 2019. május 27-én, hétfőn, 19 órától
Hely: Szent Anna plébánia emeleti hittanterme  (1011 Budapest, Aranyhal utca 1., bejárat a templom mögött)

Subscribe to RSS - plébániai est