Back to top

Nyílt cserkésznap

Plébániánk cserkészcsapata, a 320. Nimród cserkészcsapat 2010. szeptember 18-án szombaton délelőtt 10 órától nyílt cserkésznapot tart a Szent Anna plébánia udvarán és helyiségeiben (bejárat az Aranyhal utcából, a templom mögött). A program a következő lesz:

  • a gyerekek számára játékok, kézművességek, kiképzések forgószínpad rendszerben
  • eközben főzés nyílt tűzön a plébánia udvarán, ahol a szülőket is szeretettel várjuk kötetlen beszélgetésre
  • 12 óra körül megesszük, amit főztünk (remélhetőleg paprikás krumplit) és tábort bontunk.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk a nyílt napon és a cserkészek között is, mert szeretnénk, ha plébániánkon  is életerős, aktív, közzösségteremtő és életre nevelő cserkészcsapat működne. Ehhez pedig elősorban már csak résztvevő gyerekekre van szükség. Az első őrgyűlések a szept. 20-ával kezdődő héten lesznek.