Hirdetések (2011. szept. 4.)

Szeptember 4-én vasárnap a 11 órai szentmisén Tomás Luis de Victoria (1548–1611): Missa „Simile est Regnum” című nűvét adják elő templomunk énekesei. Vezényel Balassi Barnabás.

Ugyanaznap az esti 6 órai szentmise taizéi énekes ifjúsági szentmise lesz.

Szeptember 7-én szerdán este 7 órakor egyházközségi gyűlést tartunk, amelyen felkészülünk az előttünk álló iskolaévre, megbeszéljük az előttünk álló év feladatait, programjait. Ezért szeretettel várjuk a képviselőtestület tagjait.

Szeptember 8-án lesz Kisboldogasszony ünnepe. A Boldogságos Szűz születésnapját ünnepeljük.

Szeptember 11-én, vasárnap a 9 órai szentmisén tartjuk hittanos gyermekeink tanévnyitó szentmiséjét. Szeretettel várunk minden gyermeket, régi és új plébániai hittanosainkat egyaránt, szüleikkel, testvéreikkel együtt, ünneplő ruhában, hogy közösen imádkozzunk az új tanév kezdetén a Szentlélek segítségéért.

Az őszi-téli misézési rendre szeptember 12-én, hétfőn térünk át. Akkortól a hétköznapi misék 5 órakor kezdődnek. A vasárnapi szentmisék rendjében nem lesz változás.