Hirdetések (2013. szeptember 15.)

Ezen a vasárnapon, szeptember 15-én tartjuk a Szt. Ferenc Sebei templom búcsúját, az ünnepi szentmisét ezen a napon délelőtt 12 órakor Fekete András ferences atya tartja.

Holnap vasárnap, szeptember 15-én a 9 órai szentmise lesz a hittanosok tanévnyitó szentmiséje.

Szt. Ferenc Sebeinek ünnepe szept. 17-én lesz. A Szt. Anna templomban este 5 órakor ezen a napon megemlékező misét tartunk Mócsai Gábor atya halálának 9. évfordulójára.

Hétfő estétől, szeptember 16-tól kezdődnek a szentmisék ismét du. 5 órakor. Áttérünk az őszi–téli misézési rendre. A szombati, vasárnapi szentmisék rendjében nem lesz változás.

Kedden, szeptember 17-én délelőtt 10 órakor nyugdíjas összejövetel lesz a plébánia alsó hittantermében.

Ezen a héten elkezdődik a hitoktatás a plébánián is. A tervek szerint a hittanórák rendjében nem lesz változás. Ugyanúgy lesznek, ahogy az előző években. A hittanóra rend a bejáratnál olvasható.

Felhívjuk a figyelmet templomunk koncertjeire. A koncertek plakátjai megtalálhatók a hirdető táblákon.