Hittanostábor 2013.

A 2013. évi nyári plébániai hittanos tábor helyszíne és időpontja: Ráróspuszta, július 6 (szombat)–14. (vasárnap).

A 2013. évi nyári plébániai ráróspusztai hittanos tábor szülői értekezletét 2013. június 4-én, kedden 19 órakor tartjuk a plébánia felső hittantermében, melyre a szervezők szeretettel várják a táborozó gyermekek szüleit és a táborban gyermekekre vigyázó meetingeseket. A szülői értekezleten tájékoztatást nyújtanak a tábor programjáról, a gyermekek elhelyezéséről, az utazás módjáról és lehetőséget biztosítanak a jelentkezési lap kitöltésére valamint a 15.000 Ft-os tábori előleg készpénzben történő befizetésére. Kérik a Kedves Szülőket, hogy az értekezleten szíveskedjenek jelezni, ha gyermekük részére a táborba történő leutazáshoz vagy a hazautazáshoz közös autóbuszos segítséget szeretnének igénybe venni.

A tábor részvétel feltételei:

• hiánytalanul kitöltött és aláírt jelentkezéasi lap Domi atyának történő leadása legkésőbb 2013. május 26-ig
  • 15 000 Ft előleg befizetése a szülői értekezleten, készpénzben, 2013. jőnius 4-én

További információ kapható a Tóthné Réti Ágnesnél (reticsiga[contra]freemail.hu).