Szent Anna búcsú

Templomunk, a budai Szent Anna templom védőszentjének ünnepén 2012. július 26-án, 18 órakor a szentmisét Kampfmüller Sándor újmisés mutatja be. A szentbeszédet és az ünnepi triduumot július 26-án, 27-én és 28-án 18 órakor Bolberitz Pál tartja. A búcsúi ünnepi főmise („nagymamák miséje”) július 29-én, vasárnap 11 órakor lesz. A szentmisét Paskai László bíboros, nyugalmazott esztergom-budapesti érsek mutatja be. A misén a templom énekművész együttese Joseph Haydn (1732–1809) B-dúr missa brevis-et adja elő Csóka Anita (szoprán), Barna Júlia (alt), Katona Tamás (tenor) és Horváth Csaba (basszus), és Balasi Barnabás (orgona) közreműködésével. A szentmise élő adásban az interneten is hallgatható lesz a radio.szentannazene.hu oldalról.