A SZENT ANNA TEMPLOM KARÁCSONYI ZENEI PROGRAMJA

Szeretettel ajánlom figyelmükbe templomunk idei karácsonyi zenei eseményeit!

December 25-én (szombaton) Karácsony, Urunk születésének ünnepén a 11 órás szentmisén és 2022. január 6-án (csütörtökön) Vízkereszt ünnepén az esti 5! órás szentmisén felhangzik:

Joseph Haydn (1732-1809): Kleine orgelmesse Hob. XXII:7

Zenei szolgálat: a Szent Anna templom énekesei (Alapítva: 2011-ben). Tóth Fanni Melánia (szoprán), Buda Sára, Danku Eszter (alt), Kalla-Lukács Péter, Katona Tamás (tenor), Zajkás Boldizsár (basszus)

December 29-én (szerdán) este 7 órakor Karácsonyi orgonahangversenyt ad Almásy László Attila, templomunk Artisjus-díjas orgonaművésze. Műsoron barokk és magyar szerzők karácsonyi művei: Bach, Balbastre, Gruber, Gergely, Pikhéty, Antalffy-Zsiross, Koloss, és Hidas kompozíciói. A belépés díjtalan!

További információ a Bartók Rádió december 23-i Musica Sacra műsorában és egyházzenei oldalunkon: www.szentannazene.hu

Áldott Ünnepeket Kívánva: Balasi Barnabás, a Szent Anna templom művészeti vezetője