Plébániánk a koronavírus idején (hirdetés, 2020.03.21)

Sajnálattal tudatjuk kedves testvéreinkkel, hogy templomunkban a szentmisék a járvány miatt, a püspöki kar rendelkezése alapján, határozatlan ideig nem látogathatók. Természetesen templomunkban a befizetett szentmiséket elmondjuk a hívek kizárásával. A szentmiséket a Szent Anna Rádió, plébániánk internetes rádiója egyenesben közvetíti.

A miserend annyiban változik, hogy a Szent Anna templomban a hétköznapi reggeli misék 6:30 helyett 9 órától, az esti misék 17 óra helyett 18 órától kezdődnek. A Szent Ferenc Sebei templomban a misék elmaradnak, a befizetett miséit Illés Albert jezsuita atya lakóhelyének kápolnájában végzi el.

Természetesen a templomi hittanórák is elmaradnak. és elmarad az első áldozásra készülő gyermekek szülei számára tartandó hétfői, márc. 23-i szülői értekezlet. Az első áldozás időpontjának megváltoztatásáról csak később döntünk, ha szükséges.