Hittanostábor

A felsővízivárosi plébánia nyári hittanos tábora ezúttal is Horányban, az Árnyas Liget táborhelyen lesz, 2020. július 5. és 12. között.

A tábornyitó szentmise 2020. július 5-én, a reggel 9 órakor a Szent Anna templomban kezdődik. Ezen a részvétel kötelező, a mise után a indulunk a táborba. Kérjük, hogy mise előtt 10-15 perccel mindenki érkezzen meg, mivel ekkor kerül sor a tábori pólók és nyakkendők kiosztására, hogy már abban vehessenek részt a gyerekek a szentmisén.

Mivel idén eléggé szűkös a tábor költségvetése (a járvány miatt nem írtak ki pályázatokat az önkormányzatok), ezért a szervezők kérik, hogy akik autóval jönnek, jelezzék, hogy saját gyerekük mellett még hány fő férne be az autójukba. A felszerelést és a csomagokat idén is külön teherautóval tudjuk le- és visszaszállítani.